Telefon

774993626

E-mail

recepce@santera.cz

Santera poskytuje zdravotní služby v oboru fyzioterapie již přes 15 let a je registrované zdravotnické zařízení splňující nejvyšší standardy poskytování zdravotní péče.
Klienti oceňují vysokou profesionalitu a odbornost, širokou nabídku služeb, nadstandardní servis a lokalitu v samém centru Prahy 6 nedaleko Vítězného náměstí.

Od založení Santery v roce 2005 jsme ušli velký kus cesty. Na začátku bylo nadšení a chuť poskytovat kvalitní služby dle nejlepšího přesvědčení a hlavně odborného vzdělání. Koupili jsme provozovnu se službami v oblasti wellness, za pochodu se učili  obchodu i marketingu. O několik let později jsme provoz rozšířili o poskytování fyzioterapie, podařilo se nám získat smlouvy se zdravotními pojišťovnami a navázali úspěšnou spolupráci s lékaři.  S rozšiřováním fyzioterapie nám původní prostory přestaly vyhovovat a přestěhovali jsme se do míst, kde jsme dosud.

Naší odlišností je individuální přístup a vysoká kvalifikovanost odborného týmu.

Naši vysokoškolsky vzdělaní odborníci Vám pomůžou se získáním fyzické a duševní pohody v dlouhodobé harmonii s vaším aktivním životem.

Santera se specializuje na péči o Vaše tělo i duši.  Od fyzioterapie přes masáže k relaxačním procedurám a zpevnění postavy.

Kombinujeme nejmodernější metody se zkušenostmi a poskytujeme každému klientovi péči a pomoc, kterou si jeho stav vyžaduje.

Santera nečiní rozdíly mezi generacemi – každý věk si vyžaduje specifický přístup a na to se u nás zaměřujeme.

U nás měříme všem stejně – stejně pečlivě, stejně pozorně! Těšíme se na Vás!