Telefon

774993626

E-mail

recepce@santera.cz

JEDINEČNÁ CESTA KE ZDRAVÉMU A KRÁSNÉMU TĚLU

  • celkově detoxikuje organismus
  • výrazně zmírňuje celulitidu
  • omlazuje obličej (lifting obličeje)
  • zbaví Vás  otoků víček a podbradku
  • zlepšuje pleť a vzhled pokožky
  • zbaví vás pocitu těžkých nohou
  • odstraňuje otoky nohou mízního původu
  • mobilizuje imunitní systém
  • pomáhá proti migrénám a bolestem hlavy

LYMFODRENÁŽ MANUÁLNÍ (ruční lymfomasáž)

Základem této terapie je jemná masáž stimulující tok lymfy. Dochází k postupnému pročištění organismu a odstranění toxinů, které se v těle nahromadily. Pro dosažení požadovaného efektu je nezbytné masáže opakovat (minimálně pět návštěv), dodržovat pitný režim, upravit stravovací návyky a zařadit pravidelnou pohybovou aktivitu.

LYMFODRENÁŽ PŘÍSTROJOVÁ

příjemná relaxační procedura s viditelným efektem. Terapie, která podpoří účinky manuální lymfodrenáže. snižuje projevy celulitidy, zbaví vás pocitu těžkých nohou.

Používáme nejmodernější přístroj firmy BTL – 6000 LYMPHASTIM 12 TOPLINE.  Má 24 drenážních  komorových návleků na dolní končetiny a trup, dokáže již sám nasimulovat úvodní manuální uvolnění mízních cest nezbytné pro funkčnost celé procedury. Přístroj dle zadaného programu postupně nafukuje a vyprazdňuje jednotlivé komory vzduchem a tím dochází
ke stlačování a uvolnění lymfatických cév a postupné detoxikaci a odstranění otoků z těla. Samozřejmostí je i úvodní jemná masáž velkých mízních cév a uzlin před začátkem programu tak, aby skutečně došlo k odstranění toxinů z těla.

LYMFOTAPING – prodlouží efekt manuální lymfodrenáže. Jedná se o nalepování speciálních pásků (lymfotapů) na problematická místa (otok, celulitida, jizvy) a stimulaci mikrocirkulace v dané oblasti. Pásek zůstává nalepen několik dní, mechanicky působí jemným pohybem a stále zlepšuje metabolismus tkáňových tekutin. Tím dochází k regeneraci podkoží, zmenšení projevů celulitidy, otoků a vyhlazení jizev.

MŮŽEME VÁM DOPORUČIT:
Program celkové detoxikace a regenerace organismu
Program na zmenšení projevů celulitidy dolní části těla
Program na zmenšení projevů celulitidy a otoků horní části těla
Program omlazení obličeje a dekoltu (facelifting). Odstraňuje otoky a únavu z obličeje, zbaví vás bolestí hlavy, migrén, chronické rýmy. Slouží jako prevence zánětů horních cest dýchacích